09.07.2019 | 15:16

З нагоди Дня сім'ї, який в Україні відзначається 8 липня, у Ружинській районній філії обласного центру зайнятості відбулось засідання клубу для жінок "Sunflower". Тема тренінгу була відповідною - "Я і моя сім'Я".

Восьмеро жінок, які нині не мають роботи й активно її шукають, під час зібрання клубу обговорювали значення та роль сім'ї в житті людини і суспільства. Разом з провідним фахівцем із профорієнтації Валентиною Руденко складали мапу "Щаслива сім'я". Цілком зрозуміло, що серед основних складових сімейного щастя поряд зі здоров’ям, взаєморозумінням, повагою, підтримкою, добробутом з’явились на мапі і такі бажані передумови - «робота» і «достаток».  

Користуючись психологічними знаннями та досвідом один одного, жінки дізнались як уникати конфліктів в родині. Також отримали вичерпну інформацію про можливість створення прийомних і патронатних сімей та соціальний захист родини.

До відома, клуб для безробітних жінок «Sunflower» діє при Ружинській філії Житомирського ОЦЗ з травня 2018 року. Створений як відкрите інформаційне середовище для підвищення конкурентоспроможності безробітних жінок на ринку праці, надання їм необхідних знань, вмінь та навичок в питаннях самостійного пошуку роботи та працевлаштування, а також формування у них стійкої мотивації до набуття навичок, затребуваних на ринку праці. Зібрання клубу відбуваються щомісяця. До спілкування з безробітними долучаються також фахівці із соціальної роботи та соціальні партнери з районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.