оп
19.12.2018 | 17:15

Так сьогодні, 19 грудня, під час наради в обласному центрі зайнятості охарактеризували 2018-й рік в діяльності обласної служби зайнятості. Керівники структурних підрозділів зібрались напередодні 28-ї річниці створення державної служби зайнятості, що відзначатиметься 21 грудня, аби підбити попередні підсумки року й нагородити кращих працівників.

«2018 рік в діяльності служби був нелегким, але багато в чому визначальним – зазначила заступник директора обласного центру зайнятості Галина Корінна. -  Відбулось, так би мовити, перевтілення діючої служби зайнятості в сервісні майданчики з надання послуг й суттєве оновлення арсеналу інструментів для стимулювання працевлаштування й оперативності обслуговування».

Директор обласного центру зайнятості Ігор Іщенко акцентував увагу присутніх керівників на результатах надання основних соціальних послуг з початку року. «Радує те, що зі службою зайнятості активніше почали взаємодіяти роботодавці. База даних вакансій стала значно повнішою, а пошук роботи для підопічних служби – оперативнішим» - сказав він. За його словами, впродовж 11 місяців в службі зайнятості Житомирщини налічувалося понад 43,3 тис. пропозицій роботи, що дозволило працевлаштувати майже 32,5 тисячі земляків, причому більшість – у перші дні звернень.

Окремо під час наради були розглянуті питання комплектування кадрами об’єднаних територіальних громад області та Держприкордонслужби України.

Радник з питань децентралізації Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Романович зробив аналіз стану впровадження реформи на Житомирщині, зокрема кадрового забезпечення новоутворених громад. Він повідомив, що в області вже утворено 54 громади, що охоплює майже дві третини території. Проблема багатьох із них – у нестачі кваліфікованих кадрів, зокрема  проектних менеджерів, архітекторів, землевпорядників, юристів, фінансистів, державних реєстраторів, сімейних лікарів та медичних сестер, вчителів.  

Начальник окремого регіонального центру комплектування Північного регіонального управління Держприкордонслужби України Роман Кіндрат розповів, що з метою пошуку кандидатів на контрактну службу в містах і районах області спільно зі службою зайнятості проведено понад 60 виїзних заходів. Однак ряди прикордонників України поповнили лише 43 жителі Житомирщини.

Участь у нараді також взяли голова Федерації профспілок Житомирської області Неля Паламарчук, виконавчий директор об’єднання організацій роботодавців Житомирської області Юрій Гамкрелідзе, заступник начальника управління Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Тетяна Цільора, провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ігор Мосейко.  Вони з нагоди свята висловили вдячність колективу обласної служби зайнятості за ділову співпрацю й побажали залишатись і надалі авторитетною соціальною установою для громади Житомирщини.

 

Більше фото на сторінці Житомирської обласної служби зайнятості у Фейсбуці. Перейдіть за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2105138359799658&id=14...