16.08.2021 | 17:08

Профорієнтація є важливою складовою підготовки учнів до самостійного життя. На допомогу педагогам в організації та проведенні профорієнтаційної роботи зі шкільною молоддю завжди приходять фахівці служби зайнятості.

Саме з цього приводу нещодавно Малинську міську філію Житомирського обласного центру зайнятості відвідала директор Українківської загальноосвітньої школи Надія Боганець.

«Закінчуються літні канікули і попереду робота в школі, в тому числі й профорієнтаційна, мета якої допомогти сьогоднішнім учням зробити свідомий професійний вибір, аби уникнути розчарувань у майбутньому. Такі зустрічі – це нагода обговорити шляхи спільної роботи, узгодити плани з питань професійної орієнтації на 2021/2022 навчальний рік», – говорить Надія Олександрівна.

Під час візиту директорки школи обговорили різноманітність профорієнтаційних заходів, що проводять фахівці служби зайнятості. Серед них – виїзні заходи для молоді з використанням мобільного центру зайнятості.

Тож у підсумку зустрічі, що відбулася напередодні 30-ї річниці Незалежності України, домовилися про проведення у вересні профорієнтаційних інтерактивних заходів для учнів 5-9 класів «Країну будуємо – суспільство формуємо!»