07.04.2021 | 17:59

У грудні 2020 року за сприянням у пошуку роботи до Бердичівський міський центр зайнятості звернулася Світлана, котра мала ураження слуху. Кар’єрна радниця допомогла скласти індивідуальний план її працевлаштування з урахуванням фізичних можливостей та побажань клієнтки щодо нової роботи. Не дивлячись на певні обмеження, активна та готова до нового професійного досвіду жінка цікавилися кожною вакантною посадою, яку пропонували фахівці центру зайнятості.

Коли у лютому цього року, з’явилася вакансія шліфувальник по дереву від ТОВ «НІТ ГРУП», вивчивши усі вимоги роботодавця до заявленої вакансії, кар’єрна радниця Ілона Перегуда запропонувала дану посаду безробітній Світлані.

Після успішної співбесіди з роботодавцем на підприємстві, що надає послуги у сфері виробництва меблів, Світлана була працевлаштована на роботу, яка наразі приносить їй стабільний дохід та дає можливість себе реалізовувати з урахуванням фізичних можливостей.

Під час зустрічі молода жінка подякувала фахівцям  міського центру зайнятості за особливу увагу у вирішенні проблем зайнятості людей з інвалідністю та її працевлаштування.