оп
18.12.2018 | 10:12

У Радомишльській районній філії обласного центру зайнятості відбулася нарада «Працевлаштування неповнолітніх осіб та їх соціальний захист. Організація умов праці. Механізми стимулювання роботодавців для забезпечення продуктивної та легальної зайнятості» за участю фахівця філії І.Сутковенко, начальника відділу праці та трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Л.Дудник та державного інспектора праці Радомишльської міської ради С.Блоцького та роботодавців району.

Провідний  фахівець відділу надання соціальних послуг І.Сутковенко розповіла про послуги служби зайнятості роботодавцям та переваги від такої співпраці. А також зазначила, що фахівці служби зайнятості надають ряд профінформаційних та профорієнтаційних послуг: ознайомлюють з професіями на ринку праці, проводять психодіагностичні обстеження з метою визначення нахилів та здібностей, організовують тематичні зустрічі, тренінги, профорієнтаційні уроки. Неповнолітні мають можливість скористатися інформаційними матеріалами про навчальні заклади, професії, підприємства.  

Начальник відділу праці та трудових відносин Л.Дудник ознайомила учасників наради із законодавчими нормами використання праці підлітків.  

Державний інспектор з праці Радомишльської міської ради С.Блоцький порушив питання щодо легалізації тіньової зайнятості району, надав інформацію щодо особливостей працевлаштування, неповнолітніх  відповідно до чинного законодавства.

Підбиваючи підсумки наради, присутні висловили сподівання на тісну співпрацю з роботодавцями в напрямі урегулювання ситуації на місцевому ринку праці.  

Учасники семінару отримали всі необхідні інформаційні матеріали, буклети та брошури про послуги служби зайнятості.