оп
15.11.2018 | 17:03

Фахівці Любарської районної філії обласного центру зайнятості та працівники відділу освіти провели у районному будинку культури ярмарок професій, де понад 300 майбутніх випускників 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл району обирали майбутню професійну діяльність.  

На ярмарок професії завітали 13 представників  навчальних  закладів  Житомирщини, Київщини та Хмельниччини, які провели презентації своїх  навчальних закладів. Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчання, отримали  кваліфіковані відповіді на запитання.  

Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими змогли скористатися учасники ярмарку.

 Зі слів учнів, проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про професії. А ті випускники, які ще не визначилися з вибором професії, спеціаліст з профорієнтації Оксана Радіонова запросила завітати до районної філії, щоб пройти психодіагностичне тестування та отримати фахову консультацію.