16.10.2020 | 09:38

Упродовж двох місяців, починаючи з середини серпня, служба зайнятості Житомирщини організувала підвищення кваліфікації 1244 безробітних працівників котелень, які отримають пропозиції працевлаштування з початком опалювального сезону.

Курси цільового призначення за напрямом «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань для працівників котелень» проводились викладачами Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. В усіх районах області було сформовано загалом 68 навчальних груп з чисельністю слухачів від 7 до 20.  Навчання організоване стовідсотково за замовленнями роботодавців, тож усі слухачі будуть працевлаштовані у комунальні підприємства, міськрайвідділи освіти, інші установи й організації. 

Для поновлення знань опалювачів й операторів котелень з  основ  електротехніки і теплотехніки,  охорони  праці  та  техніки  безпеки  на  робочому  місці,  будови  й  експлуатації  котельних  установок  та  іншого  паливного  обладнання  було відведено 40 навчальних годин.

У зв`язку з карантином навчання організовувалось з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів: за гарної погоди - на свіжому повітрі, в інших випадках – у просторих приміщеннях або ж онлайн за допомогою Skype-зв’язку.

Для безробітних навчання безкоштовне, організоване за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.