24.06.2016 | 16:52

Для Любарського районного центру зайнятості налагодження тісної співпраці з роботодавцями – це найважливіша передумова якісного вирішення його головного завдання – сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян.

Одним із основних напрямів роботи фахівців відділу взаємодії з роботодавцями є розширення кола роботодавців для ефективної взаємодії. Так, вивчаючи ситуацію на ринку праці району, спеціалістами було залучено до співпраці інвесторів, які провели модернізацію обладнання та реконструкцію занедбаного консервного заводу та з липня 2016 року планують створити нові робочі місця та «запустити» завод ТОВ «Любар Інвест 2005» з виробництва фруктових і овочевих соків. Внаслідок цього до Любарського районного центру зайнятості звернувся начальник виробництва Олександр Скаленко по допомогу в підборі кадрів за посадами: лаборант, електрозварник, токар, сортувальник, випарювальник, тракторист, вагар, майстер, підсобний робітник.

Спеціалісти центру зайнятості зосередили зусилля на тому, аби підприємство отримало кадри необхідної професійної кваліфікації.

22 червня в залі семінарів районного центру зайнятості за участі представників роботодавця Олександра Анатолійовича та Сергія Валентиновича було проведено міні-ярмарок вакансій, на який було запрошено осіб, яких зацікавила пропозиція. Начальник виробництва ознайомив присутніх зі спеціалізацією роботи, розповів про умови праці та прогнозовану заробітну плату, можливе переміщення по посадах та кар’єрний зріст працівників. Учасники заходу мали змогу взяти активну участь, зокрема підготувати та поставити питання, обговорити основні проблеми, які виникають у взаємовідносинах роботодавця та працюючого, на місці заповнити запропоновані роботодавцем анкети, а найактивніші – вдало презентувати себе та домовитися про співбесіду.

Колектив центру зайнятості висловив подяку представникам заводу за створення в даний економічний період таких важливих для району робочих місць, що дасть можливість забезпечити роботою безробітних громадян.