20.11.2020 | 16:36

Завдяки засобам дистанційної комунікації для 50-ти учнів 9,10 класів Новоград-Волинської загальноосвітньої школи №7 відбувся урок-вебінар «Моє професійне майбутнє в Україні».

Фахівчиня з профорієнтації Новоград-Волинський міський центр зайнятості представила топ-5 престижних професій в Україні; поінформувала учнів про особливості сучасного ринку праці та варіанти розвитку кар’єри; розкрила поняття «м’які навички»; надали знання щодо постановки мети та щодо формування плану вибору майбутньої професії.

Серед учнів відбулася дискусія щодо стереотипного поділу професій за ознакою «чоловічі»/«жіночі». Спеціаліст наголосила про неактуальність гендерного поділу професій на сьогодні та вказала, що варто обирати професію, враховуючі свої нахили (можу), бажання (хочу) і майбутній попит (треба). Також детально розглянули найпоширеніші помилки у виборі професії. Одна з них – відсутність розуміння себе, своїх сильних сторін, здібностей.

Підсумовуючи спілкування, фахівчиня центру запропонувала пройти  комплексне профорієнтаційне діагностування на платформі myprofesion.com.ua.