26.05.2016 | 10:40

25 травня у Любарській районній адміністрації відбулася зустріч випускників загальноосвітніх шкіл Любарського району 9 та 11 класів – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відкрив захід заступник голови районної адміністрації А. Чмирук, який привітав всіх присутніх представників різних соціальних служб, дітей та їхніх опікунів. Зважаючи на особливість цієї категорії випускників, які потребують особливого втручання не тільки у визначенні подальшого життєвого шляху, а й у підготовці до самостійного життя. Подякував представникам соціальних служб, які опікуються проблемами дітей-сиріт за підтримку центру зайнятості щодо спільного вирішення багатьох нагальних питань, що стосуються профілактики безробіття серед неповнолітньої молоді, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей РДА Т.Лило звернулася до випускників з вітальними словами та побажала успіхів у подальшому самостійному житті.

Нині для молодих громадян важливо відчути підтримку, щоб бути впевненішими, вірити в світле майбутнє і прикладати максимум зусиль для його творення.