21.09.2022 | 14:48

Ярослав Круть з Баранівки після закінчення ВУЗу здобув кваліфікацію юриста. Але, пропрацювавши майже чотири роки поліцейським (інспектором) патрульної служби в Рівному, зрозумів, що це не те, чим би хотів займатися все життя. Так, повернувшись до Баранівки, Ярослав вирішив працювати на себе, як його батьки-підприємці, які мають невеличкий магазинчик сантехнічного обладнання.

Своїми планами на подальше професійне життя Ярослав, перебуваючи на обліку в Баранівській районній філії, поділився з особистим консультантом.  Фахівець поінформував про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. Спільно на сімейній раді було прийнято рішення змінити роботу і, за прикладом батьків,  спробувати себе на підприємницькій ниві.

Після проходження навчання та складання бізнес-плану, що було схвалено комісією філії, було прийнято рішення надати молодій людині одноразову виплату.

Зараз Ярослав успішно працює, розвиваючи сімейний бізнес і зовсім не шкодує, що не працює за своєю освітою чи попереднім професійним досвідом.

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті  https://cutt.ly/4Dz4cVI.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Маєте запитання щодо отримання послуг служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 063-214-41-75 і 097-417-84-96, або пишіть на телеграм-канал https://t.me/DCZ_Zhytomyr.