30.05.2024 | 15:54

Через активні бойові дії в країні Людмила та її родина переїхали з Херсонщини на Житомирщину, в селище Ружин.

Ще в рідному Скадовську Людмила працювала фахівчинею в службі у справах дітей та, втративши роботу, звернулася по допомогу у працевлаштуванні до Ружинського відділу Бердичівської філії Житомирського ОЦЗ.

Складність у пошуку роботи полягала у відсутності підходящої вакансії в  Ружинській громаді, а через сімейні обставини Людмила не могла їхати на роботу в інші населені пункти. Однак клієнтка, спільно з кар’єрною радницею, наполегливо шукали різні варіанти зайнятості.

На початку травня в Ружинській ОТГ почалась реалізація пілотного проєкту із запровадження комплексної психосоціальної послуги з формування життєстійкості. За порадою фахівців служби зайнятості Людмила звернулася до керівника проєкту. Тож, оскільки її освіта, ентузіазм та професійний досвід відповідали вимогам затребуваної вакансії, вона успішно пройшла співбесіду і отримала згоду на працевлаштування.

Сьогодні Людмила співпрацюватиме зі службою зайнятості вже не як клієнтка, а як фахівчиня із соціальної роботи.

Маєте запитання щодо отримання послуг служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 0-800-600-348 і 063-214-41-75 або пишіть на телеграм-канал https://t.me/DCZ_Zhytomyr .