оп
08.11.2018 | 17:17

Днями фахівці Малинської міської філії обласного центру зайнятості провели семінар-нараду «Співпраця центру зайнятості та навчальних закладів. Впровадження сучасних інструментів в профорієнтаційній роботі» для представників відділів освіти міста, району та практичних психологів міських шкіл Малина.

 Учасників семінару ознайомили з новою веб-базованою платформою для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа», яка забезпечує гнучкість, мобільність та доступність, а також впливає на пізнавально-мотиваційну сферу усіх зацікавлених. Присутні обговорили питання професійної орієнтації учнівської молоді у навчальних закладах міста і району та поділилися досвідом. 

Наприкінці спілкування було прийнято рішення – упродовж навчального року, шляхом інформування та консультування, проводити дні відкритих дверей центру зайнятості, ярмарки кар’єри, профорієнтаційні уроки, екскурсії на підприємства; продовжувати роботу у напрямі  професійного тестування учнів, аби допомогти в обґрунтованому виборі майбутньої професії.