08.09.2021 | 15:01

Фахівчиня Овруцької районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Тетяна Коркушко провела методичний семінар для педагогів Бондарівського закладу загальної середньої освіти на тему «Психологопедагогічний аспект профорієнтаційної роботи у закладі освіти».

Спеціалістка служби зайнятості ознайомила викладачів із алгоритмом вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», професіями майбутнього, ключовими навичками, які будуть актуальні у найближчі роки. Вона також зазначила, що профорієнтаційна робота у закладі освіти має базуватися на комплексі заходів, призначених для визначення у молоді тих професійно важливих якостей, які необхідні для оволодіння професійними знаннями, уміннями та навичками, що обумовлюють успішне працевлаштування.

Учасники семінару ознайомились з онлайн-сервісами служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри». Під час семінару вони виконали практичні вправи «Най-най», «Вгадай професію», «Вдалий та невдалий вибір професії» з метою використання в роботі та розширення уявлення дітей про світ професій.