оп
03.12.2018 | 12:12

В Олевській районній філії обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю осіб з обмеженими фізичними можливостями в рамках заходів до Міжнародного дня інвалідів. До спілкування долучилися соціальні партнери: управління праці та соціального захисту населення в Олевському районі та Ємільчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Провідний фахівець з профорієнтації Олевської філії Т. Корнєйчук окреслила та визначила основні проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю та шляхи їх подолання.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Н. Головенко ознайомила безробітних зі станом ринку праці Олевського району, особливостями працевлаштування осіб з особливими потребами, додатковими гарантіями щодо працевлаштування, соціальними послугами, які надає служба зайнятості. Зокрема, йшлося про особливості професійного навчання, участь у громадських та тимчасових роботах, а також у започаткуванні власної справи даної категорії громадян.

Начальник відділу з питань призначення і перерахунку пенсій Ємільчинськеого об’єднаного управління ПФУ В. Майгун розповів учасникам семінару про зміни щодо нарахування пенсій по інвалідності після прийняття пенсійної реформи, ознайомив з послугами веб-порталу на сайті Пенсійного фонду.

Начальник відділу управління праці та соціального захисту населення в Олевському районі Л. Власюк розповіла про забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Після інформативної частини семінару учасники обговорили почуте та висловили свої думки. Гості заходу відповідали на всі питання безробітних.

Наприкінці семінару фахівець філії Т. Корнєйчук провела з усіма учасниками заходу мотиваційну вправу «Впевненість у собі – запорука успіху». Шукачі роботи також озвучили свої професійні цілі за допомогою профорієнтаційного дерева.