04.07.2016 | 18:18

У червні поточного року спеціалісти Житомирського міського центру зайнятості за участю представників Управління Держпраці у Житомирській області провели низку семінарів з представниками підприємств м.Житомира та Житомирського району на тему: «Форми звітності та порядок їх заповнення. Відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення». В семінарах взяли участь представники близько 50 роботодавців.

В рамках семінару спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями провели роз’яснювальну роботу щодо можливостей центру зайнятості у задоволенні потреб роботодавців у кваліфікованому персоналі. Присутнім було надано роз’яснення щодо подання звітності.

Крім того, І. Молодковець – заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Житомирській області поінформувала про здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства про працю, зайнятість населення, а також розповіла про порядок накладення штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення.

По завершенню семінарів відбулося засідання круглого столу «Легалізація та створення нових робочих місць. Відповідальність за порушення законодавства з питань праці та зайнятості населення». На заході було обговорено питання стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на легалізацію та створення нових робочих місць. Значну увагу приділили проблемам здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства про працю, про зайнятість населення.

Всі присутні наголосили, що в умовах сьогодення легалізація та створення нових робочих місць є запорукою стабільного розвитку держави.