23.11.2023 | 18:56

Ветеран війни Валерій Татуревич став першим на Житомирщині учасником експериментального урядового проєкту з безоплатного профнавчання учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни.

Сьогодні, 23 листопада, у Житомирська філія Житомирського обласного центру зайнятості він отримав направлення у Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де вирішив пройти первинну підготовку за робітничою професією водія автотранспортних засобів. Навчання відбуватиметься за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Окрім того, компенсуються витрати на проїзд, проживання та медичний огляд.

До відома, з 15 вересня 2023 року в Україні стартував новий експериментальний урядовий проєкт, за яким учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безоплатно пройти професійне навчання у закладах освіти Державної служби зайнятості. Професійне навчання здобувачів освіти здійснюється шляхом первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, у тому числі на курсах цільового призначення, за різними формами навчання (або з їх поєднанням).

Наразі в структурі служби зайнятості діють 8 центрів профтехосвіти: у Дніпрі, Харкові, Полтаві, Одесі, Львові, Рівному, Сумах та Івано-Франківську. У цих закладах освіти можна пройти навчання за 95 ліцензованими робітничими професіями та 365 освітніми програмами підвищення кваліфікації.

Більше дізнатися про послугу http://surl.li/lnnbl

Подати онлайн заявку на навчання https://edveteran.dcz.gov.ua/

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 044—244-94-77, 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.