07.06.2016 | 17:14

Третього червня відбулася виїзна акція Коростишівського районного центру зайнятості у санаторії «Тетерів», де проживають переселенці зі східних областей. Їх налічується на сьогодні близько 200 осіб, з них близько 100 – діти. Обговорення проблем та їх вирішення (у сфері працевлаштування та зайнятості), надання інформаційних, профорієнтаційних послуг, психологічних порад, рекомендацій, оновлення інформаційного куточка –

ці та інші питання вирішували під час зустрічі.

Працівники центру зайнятості надали всім жителям санаторію буклети та інші інформаційні матеріали, бланки резюме, відповіли на запитання. Дехто з присутніх перебуває на обліку в центрі зайнятості як безробітний, відвідує семінари з техніки пошуку роботи, тренінги для допомоги у працевлаштуванні. З початку року три вимушено переселені особи знайшли роботу з допомогою районного центру зайнятості.

Також цього дня з переселенцями зустрівся новий голова Коростишівської РДА – В. Купрійчук, який вислухав і взяв до уваги всі проблемні питання стосовно проживання людей у санаторії. Також присутні були начальник управління соціального захисту населення О.Грищук, головні лікарі санепідемстанції та центральної районної лікарні. Коло проблемних питань – від працевлаштування до побутових, медичних.