оп
01.11.2018 | 17:15

Про це сьогодні, 1 листопада,  йшлося під час наради керівників структурних підрозділів обласної служби зайнятості. Заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева конкретизувала, що ефективність діяльності  державної служби зайнятості оцінюється нині за чотирма показниками: динамікою зростання кількості вакансій, часткою працевлаштованих осіб до набуття статусу безробітного, середньою тривалістю пошуку роботи та рівнем працевлаштування безробітних після  закінчення профнавчання.

- Позитивна динаміка в нашій області  відносно минулого року - саме в показниках зростання чисельності вакансій та збільшення  кількості  громадян, які отримують роботу в перші дні звернень. Завдяки налагодженій тісній взаємодії з роботодавцями база вакансій обласної служби зайнятості у 2018 році була  повнішою на 1300 пропозицій, що дозволило нам оперативно повернути до трудової зайнятості понад  16400 наших земляків, або 65% загальної кількості працевлаштованих, – зазначила Т.Касімцева.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Наталія Гончарук зробила більш поглиблений аналіз працевлаштування зареєстрованих безробітних міськими центрами зайнятості та районними філіями.

- Цей показник у нас досить хиткий з місяця в місяць. Але за серпень-вересень  і він має тенденцію до зростання. Особливо «наростили» темпи  працевлаштування безробітних - в Андрушівській, Ємільчинській та Черняхівській районних філіях, - сказала Н.Гончарук.

Як було зазначено під час наради, упродовж листопада-грудня 2018 року фахівці обласної служби зайнятості проводитимуть опитування роботодавців щодо перспективної потреби в кадрах. Ці узагальнені дані і будуть основними орієнтирами в діяльності служби у 2019 році.

 

До відома, упродовж 9 місяців 2018 року за сприяння державної служби зайнятості отримали роботу 25,3 тисячі жителів Житомирщини. На 1 жовтня 2018 року мали статус безробітного 14055 осіб, було зареєстровано 4237 вакансій, а навантаження на одну з них – 4 претенденти.