оп
05.12.2018 | 11:44

До Міжнародного дня людей з інвалідністю фахівці Любарської районної філії провели семінар, метою якого було надання особам з обмеженими фізичними  можливостями допомоги у пошуку роботи та підвищенні їх конкурентоспроможності на ринку праці. 

В заході взяли участь також представники управління праці та соціального захисту населення Любарської РДА та Любарського бюро правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Шукачі роботи з інвалідністю дізналися про стан ринку праці району, можливості служби зайнятості,  перспективи працевлаштування, у т. ч. шляхом відкриття власної справи, а також надання філією у 2018 році нової послуги – супровід осіб при працевлаштуванні та після працевлаштування у роботодавця за підходом кейс-менеджменту. Фахівці філії розповіли про можливості навчання, перенавчання,  працевлаштування як на постійні так і на тимчасові робочі місця, у т.ч. із компенсацією єдиного соціального внеску роботодавцям. Також було поінформовано, що з початку 2018 року до філії обласного центру зайнятості звернулося 87 осіб з обмеженими фізичними можливостями. Усі 100% отримали профорієнтаційні послуги. На сьогодні 40 осіб з інвалідністю було працевлаштовано на постійні робочі місця, восьмеро громадян проходили профнавчання у роботодавця та дев’ять – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру та отримали, окрім допомоги по безробіттю, додатковий заробіток.

Змістовну та корисну інформацію донесли представники управління соціального захисту населення Тетяна Савченко та Ніна Колесник надання санаторно-курортних путівок на лікування, безкоштовного медичного обладнання, техніки та ін..

Олена Зубко, начальник відділу Любарського бюро правової допомоги, озвучила інформацію щодо надання широкого спектру юридичних послуг працівниками їхнього відділу соціально-незахищеній категорії населення із можливістю додаткового залучення до справи адвоката.

Учасники семінару отримали інформаційні матеріали та брошури, у яких окрім  послуг, які надає служба,  вказано телефони гарячих ліній для звернень громадян.