оп
25.10.2018 | 17:01

Управління праці та соціального захисту населення Любарської РДА вже вдруге в поточному році звернулось до районної філії обласного центру зайнятості по допомогу в підборі кадрів на проведення громадських робіт. На певний період додатково потрібні були працівники для інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій та роботи з документацією: у літній період у зв’язку з проведенням перерахунків, а в жовтні – у зв’язку з початком опалювального сезону.

Тимчасову зайнятість фахівці служби зайнятості запропонували двом безробітним жінкам, у минулому – бухгалтеру й лаборанту, які нині не затребувані на місцевому ринку праці. Вони добре зарекомендували себе у липні, коли допомагали місцевим жителям в оформленні житлових субсидій. Тож зараз управління праці та соціального захисту запросило саме їх знову попрацювати на тимчасових робочих місцях.  

Начальник управління Галина Уманець подякувала директору Любарської районної філії Житомирського ОЦЗ Віктору Демиденку та працівникам за співпрацю в організації оплачуваних громадських робіт та якісний добір працівників.