оп
26.12.2018 | 15:48

В Коростенському міському центрі зайнятості відбулась робоча зустріч колективу з заступником директора Житомирського обласного центру зайнятості Галиною Корінною. Були підбиті попередні підсумки діяльності центру зайнятості у 2018 році, визначені орієнтири на наступний рік.

Ситуація на ринку праці Коростенщини цьогоріч характеризується зменшенням чисельності зареєстрованих безробітних, збільшенням кількості пропозицій роботи та оперативністю працевлаштування. Так, упродовж року центр зайнятості обслуговував майже на півтисячі безробітних менше, ніж у 2017-му, отримав від роботодавців більше на понад 300 замовлень на працівників, а більшості своїх підопічних (майже 57%) підшукав робоче місце у перші дні звернень, до набуття статусу безробітного. Оперативність працевлаштування вплинула й на інший суттєвий показник ринку праці - тривалість безробіття. На Коростенщині безробітні в середньому близько чотирьох місяців перед працевлаштуванням перебувають у статусі безробітних, отримуючи відповідну допомогу. На початок грудня у центрі зайнятості було зареєстровано близько 570 вакансій, середній розмір заробітної плати в яких є найвищим в області – 5490 грн. Потребували вирішення питання працевлаштування близько півтори тисячі безробітних.

У 2019 році центр зайнятості працюватиме над розширенням бази вакансій і підвищенням рівня їх укомплектування, скороченням тривалості пошуку роботи, покращенням сервісного обслуговування клієнтів та забезпеченням індивідуального підходу до кожного з них із введенням посад кар’єрних радників.