26.06.2020 | 11:47

Бердичівський міський центру зайнятості продовжує активно співпрацювати з представниками малого і середнього бізнесу та фізичними особами-підприємцями щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Одним із підприємств, яке також через карантинні обмеження змушене було скоротити свою діяльність й тим самим тривалість робочого часу своїх працівників, яких налічується понад 100 осіб, стало ТОВ «Ревега».

Директор підприємства Віталій Побережний звернувся до фахівців міського центру зайнятості в червні 2020 року, щоб отримати державну підтримку у період карантину. Робочою групою Житомирського обласного центру зайнятості було прийнято позитивне рішення. Відповідно до укладеного договору 45 осіб отримали часткову компенсацію втраченої у зв’язку з карантином заробітної плати за квітень-травень цього року на загальну суму 332 000 грн. Таким чином власнику вдалося зберегти усі робочі місця.

Керівник підприємства висловив подяку за небайдуже ставлення до проблеми, за сприяння у правильному та швидкому оформленні пакету документів, за злагоджену, якісну і своєчасну роботу фахівців служби зайнятості та зазначив: «Така підтримка є великою допомогою підприємству в сьогоднішніх реаліях».