оп
26.10.2018 | 14:53

 Цьогоріч на ярмарок професій, що відбувся 25 жовтня в Радомишльській міській раді за сприяння районної філії обласного центру зайнятості прибули представники університетів, коледжів та ліцеїв області.

Учасники Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського медичного інституту,  Малинського лісотехнічного коледжу, Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу, Коростишівського педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка та Радомишльського професійного ліцею представили свої матеріали для майже 400 учнів Радомишльського ліцею №1, Радомишльської гімназії, Радомишльських загальноосвітніх шкіл №3, 4, 5. Школярів забезпечили роздатковими  матеріалами, продемонстрували за допомогою слайдів, відеофільмів інформацію про умови вступу до навчальних закладів, професії та спеціальності, які можна здобути. Цікавими були розповіді про матеріальну базу, дозвілля студентів, проходження практики.

Про свій правильний вибір професії, про який не пошкодувала жодного дня, розповіла завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Радомишльської міської ради Ліна Миколаївна Янович.

Фахівець Радомишльської районної філії обласного центру зайнятості Наталія Романова запросила тих учнів, які ще не визначилися з вибором професії завітати до установи, аби пройти психодіагностичні тестування.