23.05.2016 | 16:03

Фахівці Житомирського міського центру зайнятості в рамках Форуму роботодавців та ярмарку вакансій, що організовувався департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради, проводили майстер-класи на теми:

· «Як обрати майбутню професію?»;

· «Професійне резюме»;

· «Підготовка до співбесіди».

Особливо хвилюючим для містян виявилось питання професійного вибору, тому приміщення прес-центру заполонили старшокласники, які, користуючись нагодою, спілкувались із профконсультантами служби зайнятості, проходили тестування з метою визначення професійних інтересів, узгоджували свої професійні плани, визначали актуальність обраного фаху та цікавились місцевою мережею професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Разом з цим кожен міг поспілкуватись із представниками роботодавців та навчальних закладів, щоб упевнитись в правильності обраних орієнтирів чи скоригувати наступні кроки на шляху до професії.

В нагоді майбутнім абітурієнтам стали інформаційні буклети та методичні матеріали, розроблені фахівцями служби зайнятості, серед яких «Довідник навчальних закладів Житомирської області - 2016», «Фактори вибору професії», «Професійний астропрогноз», «Професійна нумерологія», «Секрети успіху та причини невдач», «Формула вибору професії», «Пам’ятка: рівні освіти, освітньо-кваліфікаційні рівні, види та форми навчання», «Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» тощо.

Фахівці Житомирського міського центру зайнятості не оминули увагою і дорослих, які шукають роботу чи потребують професійного навчання.

Індивідуальні консультації щодо наявних вакансій, можливостей навчання, підтвердження результатів неформального навчання чи отримання ваучера для підвищення власної конкурентоздатності на ринку праці отримували всі бажаючі. Консультували і роботодавців щодо переваг співпраці із державною службою зайнятості.