оп
06.02.2019 | 11:41

Сьогодні, для 30 студентів І та ІІ курсу Любарського професійного ліцею відбулася зустріч з начальником відділу "Любарського бюро правової допомоги" Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Зубко та фахівецем Любарської філії обласного центру зайнятості Оксаною Радіоновою.

Фахівець служби зайнятості розповіла студентам про можливості звернення до Любарської районної філії після закінчення навчального закладу з метою пошуку роботи. Ознайомила студентів із законодавством про зайнятість населення та технікою пошуку роботи. Розповіла про вміння складати резюме та відеорезюме, а також ознайомила з правилами проведення співбесіди з роботодавцем.  

Учні розширили своє уявлення про майбутні професії, які будуть затребувані через 15-20 років та переглянули відеоролик ТОП 25 професій майбутнього.

В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту "Я маю право" Олена Зубко розповіла студентам що таке булінг, дії, які спричиняють його  та  відповідальність за його вчинення. А також, надала інформацію щодо Президентських виборів 2019 року, ознайомила про права громадян, які голосують вперше.

Присутні отримали інформаційні матеріали та брошури з вказаними телефонами гарячих ліній для звернень.