24.06.2020 | 00:00

 

24 червня директорка Черняхівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Олена Пашинська провела робочу зустріч з керівниками ринкоутворюючого підприємства Житомирщини ТОВ «Аленруд» Андрієм Руденьким та Андрієм Маційчуком.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Аленруд» впродовж останніх 17 років підтримує тісні ділові стосунки з Черняхівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості. Підприємство, основна діяльність якого пов’язана з виробництвом кондитерської продукції, активно користується послугами державної служби зайнятості: укомплектування кадрової потреби, стажування на робочому місці, відшкодування роботодавцю фактичних витрат ЄСВ та інші.

Та у період запровадження карантинних обмежень у зв’язку з пандемією підприємство, як і багато інших, змушене було працювати не на повну потужність та скоротити тривалість робочого дня своїх працівників, яких наразі налічується 120 осіб.

За словами Андрія Руденького: «Епідемія – не привід зупиняти виробництво, а криза – стимул для подальшого розвитку».

Вчасною підтримкою стала допомога служби зайнятості, працівники Черняхівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості оперативно надали кваліфіковану консультацію та допомогли у підготовці необхідного пакету документів. Завдяки чому 19 працівників отримали часткову компенсацію втраченої у зв’язку з карантином заробітної плати, а роботодавець зберіг сформований трудовий колектив.

Керівники підприємства від імені очолюваного колективу працівників висловили подяку Державному та Житомирському обласному центрам зайнятості за результативну співпрацю та дієву підтримку у непростий час.

У відповідь, можемо запевнити, що державна служба зайнятості і надалі залишатиметься надійним діловим партнером, який готовий вчасно в межах своєї компетенції надати кваліфіковану допомогу.