08.11.2019 | 17:36

7️⃣ і 8️⃣ листопада в Житомирському обласному центрі зайнятості відбувся тренінг для фахівців міських центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості, які виконують функції консультанта роботодавця. На ньому йшлося про поглиблення і модернізацію співпраці з роботодавцями в контексті майбутнього впровадження в центрах зайнятості посади консультанта роботодавця, ознайомлення з його функціональними обов’язками.
Провела заняття викладач Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості, старший науковий співробітник Наталия Ортикова (Natalia Ortikova). Учасники тренінгу впродовж двох днів відпрацьовували навички ефективної комунікації, проведення результативних перемовин, шляхи і методи просування послуг для роботодавців – одних із головних клієнтів служби зайнятості. Нові компетенції, необхідні у подальшій роботі, фахівці набували з допомогою ділових і рольових вправ та ігор, психологічних методик.
Участь у важливому тренінгу взяли директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна (Galina Korinna), заступниця директорки Тетяна Касімцева (Tatyana Kasimceva) та начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Світлана Карпович (Светлана Карпович).

До відома, у Дніпропетровській обласній службі зайнятості завершується пілотний проєкт служби із впровадження інституту консультанта роботодавця, який тривав три місяці.
Інститут консультанта роботодавця є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили. Окрема увага приділятиметься обслуговуванню великих підприємств, коли консультанти роботодавців мають спеціалізуватися на особливостях галузей економіки, у яких функціонують такі підприємства.

Більше фото - на сторінці Житомирська обласна служба зайнятості у Фейсбуці. Для перегляду натисніть тут