16.11.2023 | 17:03

У ТОВ «Нові ласощі – Житомир», яке у Звягелі виготовляє зефір, цукерки «Пташине молоко», вафлі, кекси та багато іншої солодкої смакоти, забезпечує роботою близько 400 працівників. За потреби поповнення штату, підприємство звертається до Звягельська філія Житомирського обласного центру зайнятості для пошуку нових працівників серед зареєстрованих безробітних. 

Упродовж 2023 року виробництво потребувало операторів лінії у виробництві харчової продукції, сортувальників секретаря, слюсаря-сантехніка, лаборанта хімічного аналізу, варника, підсобних робітників. Фахівці служби зайнятості здійснювали добір претендентів за цими вакансіями та направляли їх на співбесіду з роботодавцем. Нещодавно, зокрема, так отримала роботу сортувальниці вимушена переселенка.

Днями, для укомплектування вільних робочих місць на ТОВ «Нові Ласощі-Житомир», у місцевому відділенні служби зайнятості провели ярмарок вакансій за участю 17 безробітних. Начальниця відділу кадрів підприємства Валентина Макашева презентувала присутнім вакансії, розповіла про умови праці, заробітну плату, вимоги до кандидатів на робочі місця і т.і.

Так, наразі виробнику потрібні варники харчової сировини та продуктів, сортувальники та електрики цеху. Заробітна плата варіюється від 9,5 до 13,5 тис. грн. Учасники ярмарку, яких зацікавили пропозиції роботодавця, відвідають підприємство для ознайомлення із обов’язками працівника та проходження співбесіди для подальшого працевлаштування.

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.