оп
12.12.2018 | 17:40

Фахівці Хорошівської районної філії обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів 10-го класу Хорошівської гімназії. Школярів було запрошено відвідати перукарню «У Валентини», власниця якої розпочала власний бізнес за допомогою служби зайнятості.

Валентина Шиманська ознайомила учнів зі специфікою роботи, розкрила особливості професії перукар-модельєр, розказала про особливості здобуття професії. Цікавою була інформація про історію розвитку перукарні, особливості роботи з клієнтами, про необхідність постійного удосконалення та розвитку здобутих навичок. Валентина наголосила, що вибір професії вкрай важливий життєвий крок, адже сама переконалась в цьому, неправильно обравши професію. Вона розповіла, що одразу після закінчення школи вимушена була повністю змінити напрям своєї діяльності й навчатись по-новому, щоб нарешті мати змогу самореалізуватися.

Діти були активними, обговорювали почуту інформацію та отримували відповіді на свої запитання та стали учасниками майстер-класу по створенню зачіски, який провела майстриня на одному зі школярів.