18.08.2021 | 17:56

18 серпня Любарська районна філія Житомирського ОЦЗ зустрічала делегацію керівників обласних і міськрайонних центрів зайнятості Донецької та Луганської областей, які впродовж трьох днів обмінювались досвідом з колегами Житомирщини.

До спілкування з гостями зі Сходу України долучились також голова Любарської ОТГ Володимир Герасимчук, директор дослідного господарства «Нова перемога» Олександр Якимець, голова профспілки АПК Любарщини Любов Яремчук та керівники районних філій служби зайнятості у Романові, Чуднові й Ємільчиному - Людмила Бондар, Йосип Годованюк і Володимир Марчук.

Директор філії Віктор Демиденко провів екскурсію просторовими секторами будівлі, де обслуговуються пошукачі роботи і роботодавці, охарактеризував ситуацію на місцевому ринку праці, розповів про досягнення колективу. Його заступниця Тетяна Левченко підбила підсумки надання основних соціальних послуг клієнтам за сім місяців нинішнього року.

Колектив Любарської філії цьогоріч демонструє найкращі результати роботи серед інших підрозділів обласної служби зайнятості: має найвищий рівень працевлаштування своїх клієнтів – 34% при середньообласному 24%. Досягли цього за рахунок збільшення числа своїх партнерів серед роботодавців та ефективнішим використанням кожної вакансії. Так, у січні-липні 109 роботодавців краю подали до районної служби зайнятості понад 450​ вакансій, 95% з яких були укомплектовані працівниками. За цим показником Любарська філія також є лідером, адже середньообласний рівень складає близько 61%. Загалом послугами служби зайнятості на Любарщині скористались 1252​ жителі громади, з яких 454 отримали роботу.

Після презентацій діалог колег набув практичного характеру: гості цікавились у любарських фахівців їхніми методами залучення роботодавців до співпраці та добору кандидатів на заявлені вакансії, розповідали про свій досвід у цих питаннях. Спілкування вийшло конструктивним і взаємно корисним.

Візит працівників Донецької і Луганської служб зайнятості відбувся в рамках проєкту ПРООН «Підтримка Євросоюзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування».