оп
02.11.2018 | 13:58

Головним завданням служби зайнятості залишається працевлаштування громадян, які шукають роботу та задоволення кадрових потреб роботодавців.

Сьогодні служба зайнятості сприяє вирішенню питання зайнятості шляхом надання послуг з індивідуального супроводу при працевлаштуванні та після за допомогою кейс-менеджменту. Даною послугою вже скористалася жителька с. Н.Любара мати 3-х дітей Ольга Соляр.

Ольга Павлівна довгий час шукала підходящу роботу, враховуючи графік та стан здоров’я. За час пошуку роботи намагалася вирішити питання влаштування своєї 4-річної доньки в дитячий садок. Але це її не вдавалося.

Оскільки Ольга Павлівна перебувала на обліку в Любарській районній філії Житомирського ОЦЗ та мала проблеми у працевлаштуванні, у квітні фахівцем філії їй було запропоновано індивідуальний супровід за підходом кейс-менеджмету.

Для оперативної допомоги фахівці філії звернулися до голови Любарської селищної ради Об’єднаної територіальної громади Володимира Герасимчука для допомоги у влаштуванні дитини в дитячий садок та вже незабаром було вирішено дане питання. Фахівцям філії залишалося лише одне – знайти роботу. І хоча підбір підходящої роботи був важким і тривалим, 19 жовтня все ж таки було підібрано підходящу роботу та здійснено працевлаштування Ольги Соляр до Комунального підприємства «Добробут».