20.02.2024 | 18:08

Центр Здорового Хребта запрацював у Звягелі у 2019 році. Це сімейний бізнес Олени й Володимира Гусєвих. Вони вдвох та ще шість спеціалістів центру надають жителям громади послуги з лікування та профілактики захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи. Глава сім’ї – тренер і ветеран АТО, тож на початковому етапі центр і спеціалізувався на наданні допомоги спортсменам та учасникам війни.

Згодом подружжя вирішило розширити свою діяльність й зібрати в центрі необхідних фахівців для надання повного спектру медичних послуг різним верствам населення, які мають подібні захворювання. І торік Олена, як директорка закладу і дружина ветерана, подала заявку на отримання гранту на розвиток бізнесу за урядовим проєктом «єРобота».

Презентуючи свій бізнес-план комісії обласного центру зайнятості під час онлайн співбесіди, підприємиця розповіла, що кошти гранту збирається витратити на придбання фізіотерапевтичного комплексу для відкриття масажного кабінету. «Моя мета – надавати доступні та професійні фізіотерапевтичні послуги мешканцям м. Звягель та навколишніх сіл, які страждають від захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи. Я хочу допомогти їм поліпшити своє здоров'я, якість життя та соціальну адаптацію» - зазначила Олена.

Підприємницька ідея була добре обгрунтована, ретельно прорахована, із залученням власних коштів та запланованим створенням двох нових робочих місць, тож була схвалена рішенням Державного центру зайнятості для надання фінансування. Кошти на рахунок отримувачки гранту надійшли в кінці минулого року, а вже станом на сьогодні необхідне обладнання придбане, зарахована в штат медсестра, шукають ще масажиста. Так завдяки грантовому проєкту у громаді створюються нові робочі місця, а люди отримують ширший доступ до медичних послуг.

Прийом заяв на отримання грантів за цією програмою продовжується.

Подати заяву можна через портал «Дія»: http://surl.li/ofxiq

Більше про програму тут https://is.gd/jxqZ7j

 Відповіді на запитання щодо умов програми та оформлення заявки на отримання мікрогранту можна отримати за телефоном «гарячої» лінії 063-214-41-75, а також в телеграм-каналі Житомирської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

#грант_ветеран