19.05.2023 | 15:10

Шість підприємств Житомирщини мають потребу у робітниках, які вміють працювати на фрезерному верстаті. Для шукачів роботи роботодавці гарантують заробітну плату – від мінімальної до 25 000 грн. Наразі потрібні:

  • фрезерувальники, до обов’язків яких входить оброблення визначених деталей і операцій на універсальному устаткуванні із застосуванням вимірювального та різального інструменту, спеціальних пристроїв. Виготовлення конвеєрного та елеваторного обладнання.
  • фрезерувальники каменю, які виконуватимуть різання  деталей з природного каменю середньої складності на спеціалізованих верстатах, налагоджених для оброблення та виконання окремих операцій.

За довідками звертатись:

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті ➡️https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.