14.01.2022 | 16:35

У Житомирський міський центр зайнятості відбулась Житомирський міський центр зайнятості відбулась зустріч пошукачів роботи з представником служби у справах дітей Житомирської міської ради. Максим Баб’як поінформував понад 20 учасників зустрічі про можливість побудови професійної кар’єри шляхом створення сім’ї патронатного вихователя.

Він ознайомив безробітних із особливостями відбору кандидатів у патронатні вихователі. Розповів, що після навчання й укладення договору про патронат над дитиною, вихователь отримує повну зайнятість із гарантованим заробітком. Період надання послуги патронату зараховується до страхового стажу.
Головний спеціаліст служби у справах дітей звернув увагу, що упродовж надання послуги патронату відповідні служби надають сім’ї інформаційну й консультаційну допомогу, а також матеріальну підтримку в разі настання особливих обставин. Учасників зустрічі, які виявили бажання стати патронатними вихователями, запросили до місцевої служби у справах дітей.

До відома, патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.