13.07.2016 | 16:59

ТзОВ «Птахокомплекс «Губин», що знаходиться у м. Нововолинськ Волинської області, — найбільший підрозділ агропромгрупи «Пан Курчак», який займається вирощуванням птиці, виробництвом та реалізацією м’яса птиці. За словами представника комплексу Павла Цицика, який днями відвідав Житомирський обласний центр зайнятості, потужне підприємство активно розвивається й потребує додатково працівників, а місцевих трудових ресурсів не вистачає. Також має вплив територіальна близькість до кордону з Польщею, що також зменшує шанси місцевих роботодавців на добір потрібних кадрів. Тому птахокомплекс запрошує іногородніх працівників, маючи можливість надати їм для проживання гуртожиток та забезпечувати харчуванням. Працевлаштування офіційне з відрядно-преміальною оплатою праці від 4,5 до 10 тис. грн. До того ж, приїжджі працівники, як уже пересвідчились на підприємстві, працюють з більшою віддачею та інтенсивністю: не відволікаючись на домашні справи, вони мають можливість збільшувати тривалість робочого дня, бо для них головне – гідний заробіток.

В обласному центрі зайнятості П.Цицик зустрівся з начальником відділу організації надання послуг роботодавцям С.Карпович та представниками міськрайцентрів зайнятості, які того дня були учасниками тренінгових занять. Він детально розповів про поточну потребу в кадрах, умови праці й різні варіанти зайнятості. За підсумками спілкування було вирішено організувати на базі шести центрів зайнятості ярмарки вакансій за участю безробітних, а також зустрічі з населенням на територіях сільських рад.

Тим, кого зацікавили пропозиції працевлаштування, радимо звертатись до міських та районних центрів зайнятості області, або до відділу організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості за тел.: 0(412) 36-25-03 або 22-25-44.