оп
15.11.2018 | 15:30

За сприяння спеціалістів Баранівської філії обласного центру зайнятості відбулася професіографічна екскурсія учнів 8-го класу місцевої гімназії на Баранівську філію українсько-італійського підприємства «РІФ-1». Підприємство створене і працює на теренах Житомирщини вже три з половиною роки і займається виготовленням взуття під італійською маркою «INBLU». В Житомирській області працює вже сім цехів, з яких 5 – розміщені на території Баранівського району, один – в смт. Миропіль Романівського району і один цех у Бердичеві.

Начальник цеху №2 Ліна Ворончук провела цікаву екскурсію для учнів, ознайомивши їх із працею складальника верху взуття та показала усі операції по виготовленню деталей для згаданої марки.

Пройшовши весь процес пошиття заготовок, діти, можливо вперше,  задумалися, що таке робітничі професії і як важливо цінувати працю робітника, адже вона нелегка.

Учням було цікаво де продається таке взуття, скільки коштує і чи можуть його купити ті, хто його виготовляє. Працівниця охоче відповіла на всі запитання, що цікавили молодих екскурсантів.