оп
29.10.2018 | 16:16

Днями фахівці Андрушівської районної філії обласного центру зайнятості Алла Горкун та Любов Кайзер, аби поінформувати старшокласників про різноманітний світ професій провели зустрічі з учнями 8-11 класів Червоненської загальноосвітньої школи.

33 восьмикласника взяли участь у інтелектуально-ігровому уроці на тему: "Ти і світ професій", під час якого дізналися про важливість серйозного та зваженого відношення до вибору майбутньої професії.

Для 84 учнів 9-11 класів проведено профорієнтаційні уроки на тему: "Ти і твоя майбутня професія", де розглядалися теми: «Вибір професії – важливе рішення випускника», «Формула вибору професії «Хочу. Можу. Треба.», «Правила вибору професії», «Основні помилки у виборі професії», «Світ професій» та ін.. Також учні мали можливість переглянути анімаційні профорієнтаційні фільми та ознайомитися з онлайн сервісом  «Моя професія» (консультаційна мережа ДСЗ ).

З метою визначення професійної спрямованості особистості було проведено психологічне тестування за методиками Климова та Голланда, за результатами якого були надані школярам рекомендації.