28.04.2021 | 17:03

Історія працевлаштування Романа Каменчука з Коростеня - тому підтвердження. Чоловік працював комірником, але, залишившись у лютому 2021 року без роботи, одразу звернувся до Коростенського міського центру зайнятості по допомогу.

Фахівці служби зайнятості склали індивідуальний план працевлаштування безробітного, відповідно до якого клієнт брав участь у семінарах та інших інформаційних заходах, відвідував підприємства, які подали підходящі вакансії, відправляв роботодавцям своє резюме. Роман мав власні чіткі вимоги до майбутньої роботи, один з яких – рівень заробітної плати, тому наполегливо шукав саме відповідний варіант.

Для швидкого працевлаштування були задіяні всі джерела, в тому числі й ресурс самого безробітного, тож результат не забарився. На надіслане Романом резюме відгукнувся бажаний, але вимогливий роботодавець - ТОВ «Біджейес компоненти Україна», що має сучасне виробництво меблевих деталей. На підприємстві - гідні умови праці й матеріальна винагорода для працівників. І 27 квітня Роман також став членом цього колективу - він працевлаштований укладальником-пакувальником.