08.11.2019 | 10:56

7 листопада 2019 року у Черняхівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для ТОВ «ДП Рельполь-Альтера» - одного з найбільших підприємств за чисельністю працюючих у районі: на виробництві електророзподільчої та контрольної апаратури зайняті нині понад 260 працівників. У планах підприємства - розширення виробництва, тож є додаткова потреба в кваліфікованих працівниках: складальниках електровимірювальних приладів і контролерах радіоелектронної апаратури та приладів.

Зацікавили пропозиції роботи від підприємства 33 безробітних. Олена Пашинська, директор філії, розповіла присутнім про підприємство, специфіку виробництва та багаторічну співпрацю зі службою зайнятості. Вона  зазначила, що ТОВ «ДП Рельполь-Альтера» вже кілька років поспіль номіноване на звання «Кращий роботодавець року». Середня заробітна плата працівників складає 8200 гривень.

З детальною інформацією про вакансії, умови праці та графік роботи ознайомила учасників ярмарку інспектор з кадрів Наталія Добжанська.
Після завершення інформаційної частини заходу, шукачі роботи мали можливість особисто відвідати підприємство та ознайомитися з процесом виробництва, умовами праці, поспілкуватися з працівниками.

За результатами заходу, 9 безробітних виявили бажання працювати на підприємстві. Віримо, що всі ці люди стануть частиною дружнього колективу, будуть мати достойну заробітну плату, соціальні гарантії та впевненість у майбутньому. Щиро бажаємо їм успіхів та кар’єрного зростання!