27.05.2022 | 16:34

Станом на 27 травня 2022 року вже 74 роботодавці Житомирщини звернулись за компенсацією витрат на оплату праці 126 працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб.

Серед роботодавців – 57 юридичних осіб, які забезпечили роботою 101 вимушеного переселенця та 17 фізичних осіб – підприємців, які влаштували 25 переміщених осіб.

12 роботодавців скористались Єдиним державним веб-порталом електронних послуг «Дія» для подання заяв на отримання такої компенсації.

Нагадаємо, відповідно до урядової програми щодо надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, роботодавці, які працевлаштували таких громадян, можуть отримати компенсацію у сумі 6 500 грн за перші два місяці роботи.

Для отримання компенсації необхідно до центру зайнятості чи філії подати такий пакет документів:

  • заяву встановленого зразка;
  • копію наказу про працевлаштування особи;
  • документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених Порядком;
  • відомості про працівників, які є застрахованими особами;
  • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Порядок оформлення тут: https://is.gd/igwb1C.

Більш детальну інформацію можна отримати у міських центрах зайнятості або філіях Житомирського обласного центру зайнятості за місцезнаходженням роботодавця (всі контакти - https://cutt.ly/WH5PAf0), а також у відділі організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості за телефоном (0-412-43-20-37).