оп
11.04.2019 | 16:09

На Любарщині активно розпочалися роботи з благоустрою населених пунктів, в тому числі шляхом організації громадських робіт. 4 квітня Любарською районною філією обласного центру зайнятості укладено договір з Любарською селищною радою на проведення громадських робіт на території Любарської ОТГ та вже направлено на такі роботи 29 громадян з числа безробітних.

Завдяки праці безробітних у старостинських округах Любарської ОТГ виконуються чимало робіт з наведення порядку на сільських кладовищах, могилах загиблих воїнів, благоустрою території сіл та придорожніх смуг. Приведення у належний стан довкілля є доброю та давньою традицією, а створення постійних та тимчасових робочих місць дає можливість покращити матеріальний стан багатьом людям.

Незважаючи на те, що громадські роботи мають тимчасовий характер і можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, на людину, яка бере участь в таких роботах, поширюються всі соціальні гарантії (оплачуються внески і податки, лікарняний, умови праці відповідають встановленим законодавчим нормам). 

Любарський районний центр зайнятості сподівається на подальшу співпрацю з роботодавцями району та місцевими органами влади, що буде сприяти пом’якшенню соціальної напруженості на ринку праці району.

На проведення громадських робіт в 2019 році рішенням Любарської селищної ради виділено 60 тис. грн.