26.07.2022 | 18:02

Такий результат розгляду заяв І хвилі, поданих учасниками програми з 1 по 10 липня 2022 року. Всього в цей період 95 жителів області подали свої бізнес-проєкти для отримання грантів. Після перевірки уповноваженим банком ділової репутації подавачів заяв, проведених обласним центром зайнятості оцінки бізнес-планів та співбесід з учасниками лише третина проєктів були підтримані.

25 жителів Житомирщини, які першими мають можливість реалізувати власні підприємницькі ідеї за рахунок державних грантів, отримають від 149 до 250 тис. грн на загальну суму понад 5,6 млн грн. Вони зобов’язуються створити 55 нових робочих місць: від одного до дев’яти кожен підприємець. Серед отримувачів – дві третини чоловіків, більшість – мають досвід ведення бізнесу. Понад 80% суми грантів отримувачі витратять на придбання необхідного обладнання.

13 з 25 підтриманих бізнес-проєктів передбачають виробничу діяльність: отримувачі грантів виготовлятимуть 3D сувеніри, якісні напівфабрикати, хлібобулочні та текстильні вироби, паперові пакети,  вироби з деревини для реклами, навчання чи повсякденного користування, займатимуться отриманням олії з різних масляних культур, вирощуванням птахів й виробництвом продукції з птиці. 

Сім майбутніх підприємців захистили бізнес-плани зі створення стоматологічного кабінету, гастробару, флористичного магазину, майстерні з виробництва продукції з конструкційних композитних матеріалів та розширення існуючої керамічної майстерні, відкриття пекарні і магазину продуктів харчування.

А п’ять учасників використають гранти для організації надання послуг: перукарського напрямку, з лазерної депіляції, вантажних перевезень, ремонту автотранспорту, квартир і будинків.

Більше про програму отримання мікрогрантів: https://is.gd/gFSaeq.

Подати заяву по програмі "Єробота": https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Індивідуальні консультації щодо складання бізнес-плану – щоденно у телефонному режимі за номером: 0(412) 43-20-40 або щосереди об 11-00 під час онлайн-консультації.

Відповіді на запитання щодо умов програми та оформлення заявки на отримання мікрогранту можна отримати також в телеграм-каналі Житомирської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr або за телефоном «гарячої» лінії 063-214-41-75.

#роботазброяперемога #працюйпідтримуйЗСУ

#мікрогрант #бізнес #є_робота