02.02.2024 | 15:48

У Житомирській області 21 дошкільний заклад освіти потребує працівників. Наразі відкрито 41 вакансію із заробітною платою до 11 700 грн., яку пропонують:

  • вихователям, які мають виконувати програму навчання та виховання дітей; які несуть повну відповідальність за охорону життя і здоров’я дітей, стежать за відвідуванням дітей; виконують вимоги лікаря та медсестри, пов’язані з охороною і зміцненням здоров’я; складають плани роботи згідно з чинними вимогами: ведуть групову і індивідуальну роботу з батьками з питань виховання.
  • помічникам вихователя, які прибиратимуть й утримуватимуть в належному санітарному стані приміщення груп та групових кімнат, ігрових майданчиків.
  • кухарям, які мають забезпечувати своєчасне, відповідно до режиму дошкільного закладу, приготування доброякісної їжі; брати участь у складанні меню; забезпечувати належний санітарний стан кухні та правильне зберігання і витрачання продуктів.
  • підсобним робітникам харчоблоку, до завдання яких входить дотримання  вимог інструкції з миття посуду, кухонного інвентарю, технологічного обладнання при одержанні, переносі, переробці овочів, фруктів, консервації.
  • медичним працівникам, які мають здійснювати медичний огляд дітей, стежити  за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог в групах, на кухні; володіти  знаннями основних симптомів і причин хвороб; надавати першу медичну допомогу та ін..
  • прибиральнику, який підтримуватиме порядок в службових приміщеннях.

 Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті ➡ https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp

 Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.