13.09.2021 | 14:56

Задля розширення можливостей працевлаштування безробітних та оперативності укомплектування вакантних місць у роботодавця служба зайнятості організує ярмарки та мініярмарки вакансій. Безпосередні зустрічі представників підприємств і компаній з пошукачами роботи є досить результативними.

Роботодавець за короткий час може поспілкуватися з багатьма кандидатами на вільне робоче місце та обрати тих, хто найбільше відповідає його вимогам. У виграші – і безробітний: за годину-дві він може почути десятки пропозицій праці від кількох роботодавців, безпосередньо під час заходу з’ясувати деталі про місце роботи й зрештою отримати запрошення чи направлення на працевлаштування.

Ярмарки вакансій у міських і районних підрозділах обласної служби зайнятості відбуваються систематично, що більше вакансій – то частіше. Проходять вони і в приміщеннях служби зайнятості, і на подвір’ї, і безпосередньо на підприємствах, у виробничих цехах чи дільницях. У січні –серпні 2021 року загалом відбулось 152 такі заходи за участю 200 роботодавців та понад 2100 безробітних.