21.07.2021 | 15:54

Сьогодні, 21 липня, у Коростенський міський центр зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення місцевого заводу хімічного машинобудування. Підприємство спеціалізується на проектуванні, виготовленні та збуті широкого спектру промислового обладнання для хімічного, нафтохімічного, нафтопереробних виробництв, а також виготовляє інше обладнання за індивідуальними замовленнями. Продукція заводу, окрім регіонів України, постачається до країн Прибалтики, Німеччини, Іраку, Білорусії, Казахстану.

Участь у ярмарку взяли 20 зареєстрованих безробітних. Начальник виробництва заводу Ігор Кушнір та начальниця відділу кадрів Наталія Плітман ознайомили присутніх з вакансіями та вимогами до них. На сьогодні підприємству потрібні електрозварники на автоматичних та напівавтоматичних машинах, газорізальники, електромонтери з ремонту і обслуговування електроустаткування, слюсарі-ремонтники, заточувальники, фрезерувальники, свердлувальники, токарі, токарі-карусельники, слюсарі із складання металевих конструкцій.

Запрошені на ярмарок шукачі роботи переглянути відеопрезентацію про цехи та їх оснащення новітнім обладнанням й устаткуванням, умови праці. Поспілкувалися з представниками підприємства і стосовно умов стажування. За підсумками заходу було видано 12 направлень на працевлаштування.