03.08.2022 | 19:04

Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, має наразі 7 вакантних місць. Потрібні вихователь, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, фізичний терапевт, невролог, педіатр, ерготерапевт та логопед. Головна вимога до претендентів - уміння працювати з дітьми.

Заробітна плата залежить від категорії (оклад від 7634 до 9522 грн), є премії.

Вихователь у закладі займатиметься підготовкою і проведенням занять з дітьми до 6 років, організовуватиме прогулянки і дозвілля. Ерготерапевт буде допомагати вихованцям будинку виконувати важливі повсякденні завдання –  під час ігор, занять та навчання, а також розвиватиме навички та уміння, необхідні їм у житті.

Лікарі, під керівництвом  головного лікаря будинку дитини та його заступника з медичної частини, будуть здійснювати спостереження за станом здоров'я і фізичним розвитком дітей, проводитимуть планові медичні огляди, координуватимуть реабілітаційний процес, вестимуть медичну документацію.

За додатковою інформацією щодо наявних вакансій можна звертатись до Житомирський міський центр зайнятості (пл.Польова, 6а) або за телефоном 0(412)43-22-69.

З усіма актуальними пропозиціями роботи можна ознайомитися на нашому сайті https://cutt.ly/4Dz4cVI.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте нам на «гарячі» лінії: 063-214-41-75, 097-417-84-96 або пишіть на телеграм-канал https://t.me/DCZ_Zhytomyr.