25.10.2021 | 15:56

Днями відбулася робоча зустріч директора Малинської міської філії центру зайнятості Михайла Противня та директора Малинського професійного ліцею Миколи Ілючка, під час якої були підписані угоди про співпрацю та обговорено плани проведення спільних заходів.

 «Отримання диплому фахівця – це лише перший крок на шляху до професійної кар'єри. Пошук місця роботи, яке б задовольнило випускника професійного ліцею не є таким легким, і очікування роботодавців є різні. Місцем, де перетинаються інтереси випускників нашого ліцею, які шукають роботу та роботодавців – є Центр розвитку кар'єри, який функціонує на базі ДНЗ «Малинський професійний ліцей», – зазначає керівник ліцею Микола Ілючок.

 За словами директора міської філії, бажання працювати потрібно підтримувати ще на початковому етапі і служба зайнятості у цьому всіляко сприяє – проводить ярмарки кар'єри та ярмарки вакансій, під час яких учасники можуть пройти профвідбір, взяти участь в конкурсах на отримання роботи або пройти співбесіду з роботодавцем.

Результатом зустрічі стала домовленість найближчим часом спільно провести День кар’єри для здобувачів професійної освіти.