13.10.2021 | 11:58

14 жовтня – свято для українських захисників і захисниць, коли ми віддаємо шану їхній мужності, героїзму і відданості Батьківщині. Державна служба зайнятості допомагає тим, хто вже виконав свій громадянський обов’язок, знайти заняття на «мирній» території.

Так, у січні – вересні 2021 року на Житомирщині послугами служби зайнятості скористалися 1274 військовослужбовці, які брали участь в АТО (ООС), з них 194 мали інвалідність.

Для 235 бійців АТО була знайдена робота, здебільшого у переробній промисловості,  сільському господарстві, сфері держуправління, торгівлі та добувній промисловості. 4 колишні військовослужбовці виявили бажання зайнятись підприємницькою діяльністю й скористались можливістю отримати суму належної допомоги по безробіттю одноразово.

13 зареєстрованих безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, проходили професійне навчання за сприяння служби зайнятості. Навчання проходило за професією «Оператор верстатів з програмним керуванням» на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та за напрямами підвищення кваліфікації «Підприємець-початківець», «Безпечні методи роботи в сільському господарстві». Крім того, колишні військовослужбовці проходили стажування за професіями водій автотранспортних засобів, верстатник деревообробних верстатів, тракторист.

На початок жовтня 449 колишніх військовослужбовців мають статус зареєстрованих безробітних і продовжують шукати роботу, з них 405 отримують допомогу по безробіттю, середній розмір якої у них складає близько 6400 грн.