23.02.2021 | 14:57

Олевська районна філія Житомирського ОЦЗ продовжує профорієнтаційну роботу з учнівської молоддю, аби допомогти їм розібратися з непростими аспектами вибору професії.

Фахівчиня філії Тетяна Корнєйчук провела з учнями 9 класу загальноосвітньої школи №2 урок «Вибір професії», а з десятикласниками – заняття «Моє професійне майбутнє». Як досягти успіху? Як уникнути помилок і розчарувань при виборі професій? Чи є правила, які допоможуть зорієнтуватися у світі професій? Як визначити свої схильності до певного виду професійної діяльності? На ці та інші запитання старшокласники отримали відповіді під час спілкування. Учнів цікавили питання кар’єрного росту, обсягу необхідних теоретичних знань і практичних навичок для роботи на підприємствах.

Також учням було запропоновано пройти тестування на визначення своїх інтересів та здібностей до тієї чи іншої професії. Школярі отримали рекомендації щодо майбутнього вибору та розширили уявлення про світ професій та їхні особливості. Спеціаліст допомогла учням виявити власні професійні інтереси, нахили та зорієнтуватися в світі професій.

 Старшокласники із задоволенням слухали інформаційні повідомлення, брали активну участь у мозкових штурмах, виконували мотиваційні профорієнтаційні вправи, присвячені різноманітним професіям та дізнавалися про послуги, які вони можуть отримати в службі зайнятості.